Život je jako žebřík do kurníku: Krátkej a posranej

Květen 2009

Něco ze života

31. května 2009 v 7:24 Moudra
Tisícovka, o které neví Hodnota peněz je relativní! Tisícovka, o které neví manželka, má podstatně vyšší hodnotu než ta, o které ví.

Není důležité pracovat. Důležité je informovat druhé, že pracujeme.

Podle někoho je nejrychlejší na světě myšlenka, podle druhého zase světlo. Já jsem však přišel na to, že to je průjem ! Ještě než jsem stačil pomyslet a rozsvítit….17 pádů

29. května 2009 v 0:44 Ptákoviny
Původní pády
1. pád = kdo, co = nominativ
2. pád = koho, čeho = genitiv
3. pád = komu, čemu = dativ
4. pád = koho, co = akuzativ
5. pád = voláme = vokativ
6. pád = o kom, o čem = lokál
7. pád = s kým, čím = instrumentál

Doplněné
8. pád = kdo z koho = korytativ
9. pád = koho jak = buzerativ
10. pád = koho kam = delimitativ
11. pád = kdo koho = likvidativ
12. pád = jak na koho = intrikativ
13. pád = komu co = podmazativ
14. pád = co za co = korupcionál
15. pád = jak komu = protekcionál
16. pád = kdo s kým = kopulativ
17. pád = co na co = prezervativ

Prince of Persia

29. května 2009 v 0:44

Za květen

28. května 2009 v 6:23 Moudra


22.týden

27. května 2009 v 10:00 Ruda Pivrnec upozorňuje
"Máte-li doma vzteklouna, kupte mu něco na hovna!"

Vepřové maso (57/103)

27. května 2009 v 0:42 Kuchařka
57. Debrecínské maso
750g vepřového masa, 1 lžička mouky, sůl, kmín, paprika, 1 strouček česneku, 100g slaniny, cibule, 1 párek, 2 sladkokyselé okurky, 2 žampióny, 1 lžička rajčatového protlaku.
Cibuli a slaninu nakrájíme na kousky, maso nakrájíme na plátky. Slaninu rozškvaříme, vložíme cibuli a maso., přidáme utřený česnek a koření, poprášíme moukou a prudce osmahneme. Přidáme nakrájený párek, drobně posekané okurky a žampióny, rajčatový protlak, promícháme, zalijeme vodou a zakryté dusíme asi 60 minut.21. Týden

26. května 2009 v 9:59 Ruda Pivrnec upozorňuje
"Má-li někdo vopici, hned ho nešoupejte do klece!"


Vložky

26. května 2009 v 0:37 Obrázky

20tý týden

25. května 2009 v 9:59 Ruda Pivrnec upozorňuje
"Mrkni se svojí pojízdný rakvi pod víko, jestli tam nemáš upíra"

Homerova evoluce

25. května 2009 v 0:37

Tak jde čas (4)

25. května 2009 v 0:36 Deníčky
15. 6. 1989
Tak už je mi 27. Ani nemám čas to pořádně oslavit. Od rána lítám kolem dětí. Malýmu rostou zoubky a dcerka je strašně únavná, jak se pořád na něco ptá. Nedělám nic jinýho, než že uklízím, dpovídám na dotazy a chovám řvoucí mimino. Jsem úplně hotová. A Karel je pořád v práci. Začínám si v plném rozsahu uvědomovat, co to znamená, když se řekne manželské povinnosti. Protože poslední dobou pro mě je sex skutečně něco jako nepříjemná povinnost. Kolikrát bych se chtěla jen tak přitulit, ale on to vůbec nedokáže pochopit. Vždycky chce hned všechno. Jenže jak se mám soustředit a uvolnit, když každou chvíli čekám, že se malej vzbudí, a taky jsem opravdu unavená. A Karel je z toho nervózní, dokonce se mě zeptal, jestli nejsem frigidní! Jo, kdyby mi víc pomohl a trochu mě pak naladil, to by bylo jiný. Jenže on je jak bejk. Může kdykoli a taky to tak vyžaduje. Tuhle, když děti v neděli po obědě spaly, mne v obýváku ohnul přes křeslo a udělal mi to zezadu. Takový šup šup a bylo to! A ještě se tvářil, jak to bylo ohromně vzrušující! Bože, jak já tyhle rychlovky nesnáším!


Zajímavosti

24. května 2009 v 0:35 Věřili by jste?
V Libanonu je mužům dovoleno mít sex se zvířaty, ale ta zvířata musí být samičky. Sex se zvířetem mužského pohlaví může být trestán i smrtí. (Jako kdyby TOHLE dávalo smysl.)

V Bahrainu je lékaři-muži dovoleno vyšetřovat ženské genitálie, ale nesmí na ně hledět přímo. Je mu dovoleno sledovat pouze jejich odraz v zrcadle.

Muslimové se nesmí přímo dívat na genitálie mrtvoly. To se také vztahuje na zaměstnance pohřební služby; pohlavní orgány zemřelého musí být neustále zakryty cihlou nebo kusem dřeva. (Cihlou??)

Trest za masturbaci v Indonésii je stětí hlavy. (Jenom si tak říkám které "hlavy"?)

V Guamu jsou muži se zvláštním povoláním - objíždějí venkov a deflorují mladé panny, které jim za svůj první sexuální zážitek dokonce platí. Důvod: podle guamských zákonů se panny nesmějí vdávat. (Nechte mě chvíli přemýšlet - existuje někde na světě povolání, které by se alespoň přiblížilo k tomuto?)

Highlander 1 - trailer

24. května 2009 v 0:34
Connor MacLeod patří mezi nesmrtelné, mezi skupinu vyvolených, kteří procházejí staletími a bojují proti sobě navzájem a všichni společně proti démonickému Kurganovi, ztělesňujícímu veškeré zlo. Každý z nich v sobě má část energie potřebné ke zlomení kletby nesmrtelnosti. Té energie, která po setnutí hlavy přechází do těla vítěze a násobí tak jeho sílu. A jen ten poslední, který v sobě nashromáždí energii všech ostatních jí má dostatek, aby dokázal zlomit kletbu a mohl se stát normálním člověkem. Člověkem, který může milovat ženu, bez obav, že mu zestárne a zemře před očima, může počít dítě. Nejprve je však nutno zabít Kurgana, který jediný se chce zmocnit veškeré energie ne proto, aby zlomil kletbu, ale aby se zmocnil světa a změnil jej v peklo. Kurgan je zabit v prvním dílu.

Levné auto z Číny

23. května 2009 v 0:34

Orel

23. května 2009 v 0:32 Obrázky