Život je jako žebřík do kurníku: Krátkej a posranej

Březen 2011

MM30: ŠUNKOVÉ ROLÁDY ZAPEČENÉ

31. března 2011 v 0:10 Kuchařka
 Ingredience :

½ kg mletého masa ( ochutit, třeba jako na sekanou), 7-10 plátků šunky
15-20 dkg tvrdého sýra, 1 smetana (250ml), kečup (cca3-4 lžíce), bazalka

Postup přípravy :

Z masa vytvarujeme válečky které zabalíme do šunky, z masa na které už šunka nezbyla uděláme kuličky.Rolády a kuličky vyložíme do zapékací mísy, posypeme strouhaným sýrem a zalijeme šlehačkou, kterou jsme zamíchali s kečupem a bazalkou. Mísu dáme do trouby cca na 200°C a pečeme 30-40 min. Podáváme s rýží, možno i s brambory.
:o)

28. března 2011 v 0:09 Nejen kreslené vtipy

Potápění

25. března 2011 v 3:07 Vtipy
:o)


Proč Romové nechtějí do Švýcar

19. března 2011 v 0:04 Satira/kritika
Teď už chápu proč jezdí do Kanady, Francie, Dánska - ale neslyšel jsem, že by jezdili do Švýcarska. Vrátil jsem se ze 6 denní studijní cesty ve Švýcarsku. Je tam také hodně cikánů, ale vidíte na rozdíl u nás jak tvrdě pracují,jak mi Renáta,majitelka 2 hotelů, členka městské rady, u které jsem byl, sdělila. Mají tuto motivaci:
- Podporu v nezaměstnanosti jen po odpracování souvisle 5 let bez delšího přerušení.
- Odmítnutí práce - žádná podpora.
- Ztráta zaměstnání vlastní vinou - absence, požití alkoholu na pracovišti - žádná podpora.
- Zničení obecního bytu a státního majetku musí zaplatit a nebo do vězení a tvrdě tam pracovat na uhrazení škody.
Je s podivem, že pseudohumanisté - Havel (on tam jezdil jako disident v totalitě za spisovatelem Kohoutem, tak to tam musel vidět) a Kocáb nekřičí a veřejně nekritizují Švýcarskou konfederaci, že nechce zadarmo bez odevzdané práce živit parazity. A nikdo v rámci Evropy nemluví o rasismu ve Švýcarsku. Proto chci, aby ty neoprávněné různé podpory a sociální dávky platily parlamentní strany, když dopustily takovýto stav rasismu naruby !!!! Kdo souhlasí, ať pošle dál ....

Z deníku dobré přítelkyně

4. března 2011 v 3:02 Deníčky
Ráno jsem se probudila, rychle se umyla, podojila krávu, dala žrát slepicím a králíkům, vyvedla kozy a krávu na pastvu. Potom jsem vzbudila děti, připravila snídani, zkontrolovala dětem věci a odvezla je do školy. Po návratu jsem naklepala kosu a pokosila trávu. Pak jsem šla do práce. V práci jsem se pohádala s nadřízeným
a jednoho podřízeného z práce vyhodila. Cestou z práce jsem nakoupila v supermarketu. Trochu jsem se zdržela... Zapomněla jsem totiž tomu svému koupit pivo, tak jsem se musela vrátit. Takže jsem koupila i klobásky na gril... ty má ten můj strašně rád. Pak jsem přijela domů, nasekala dřevo, připravila jídlo, dojela do školy pro děti, dala jsem jim svačinu, zpracovala daňové přiznání a šla na pole. Mezitím jsem stihla jít ke kosmetičce, objednala si nový balzám na ruce a vrátila se domů. Došla jsem pro krávu a kozy, sebrala vejce v kurníku, připravila večeři, vyměnila pojistku na levém blinkru u auta a žárovku v chodbě, nakrmila děti,
vykoupala je a dala spát. Pak jsem dala prát prádlo, šla na internet, přes banking jsem zaplatila účty,
přečetla poštu, dala sušit prádlo, včerejší jsem vyžehlila. Snědla jsem kousek mrkve, osprchovala se a jdu spokojeně spát. Když v tom mi blesklo hlavou:
HRŮZA..!
Vylítla jsem z postele...
Můj muž leží od rána v obýváku na gauči u televize a ani si chudák nezašukal!!!...


Zlodějka

2. března 2011 v 0:47 Galerie


Alkomoudra (3)

2. března 2011 v 0:19 Chlast
alkohol

VLK 19.2.-20.3.

1. března 2011 v 2:18 Horoskopy
Lidi narozené mezi 19. únorem a 20. březnem zveme v názvosloví Indiánského horoskopu "Vlky". Tyto zrozence ovlivňuje vodní živel (cit, emoce, empatie, duševno). Vládne jim pak vítr severní, který s sebou přináší uzdravení a obnovu. V evropské kultuře bylo toto zvíře štvancem, který byl určen k záhubě. Vlk byl znamením ďábla, v pohádkách představoval zlo, jeho tesáky znamenaly smrt. V indiánské mytologii byl asi "nejpoužívanější" bytostí, objevuje se v mnoha historkách, příbězích. Byl uctíván pro jeho nadpřirozené a mystické schopnosti. Míval velký význam při šamanských a kouzelnických rituálech. Představoval tajemnou stránku života.
Vlka bylo ve volné přírodě dost obtížné spatřit. Pokud se tak stalo, považovali to indiáni za veliké štěstí. I když se to nezdá, je totiž tenhle tvor velice plachý a citlivý. Podobně je to s lidmi narozenými v totemu Vlka - v Kruhu Země poslední znamení. Jejich citlivost se projevuje ve dvou směrech. Směrem vně ze skupiny, ve které žijí, projevují právě plachost, nesmělost a ostýchavost. Naopak směrem dovnitř, tedy k ostatním členům jejich "smečky", se chovají velice starostlivě, intuitivně vycítí potřeby druhých, dokážou pochopit a pomoct. Jsou to velice jemné povahy. Bojí se dát své emoce plně znát, často je skrývají a drží se v ústraní.
Jsou dobromyslní, srdeční a důvěřiví. Nejednou se však stávají terčem jiných "dravějších" jedinců, kteří je zneužívají. Není divu, že před okolní skutečností utíkají do svého snového světa, staví si bariéry, které je mají ochránit. Raději si svůj život naplánují a vymyslí ve své fantazii, ve svých představách. Se zájmem se pak věnují různým tajemným záležitostem, mají blízko k věcem, které jsou mimo hmotnou realitu. Je-li však nejhůř, dokážou se vyburcovat k mohutné obraně, leckdo by to do nich neřekl. Pozor, dají potom jasně na srozuměnou, že vlk je šelma.
Na životní cestu potřebuje ten, kdo se narodil ne znamení Vlka, partnera, který by ho schoval pod ochranná křídla, který by ho chránil. Takový člověk pak na oplátku dostane skvělého druha, vždy připraveného pomoct, vyslechnout a pohladit.