Život je jako žebřík do kurníku: Krátkej a posranej

Duben 2011
MM31: MASOVÉ KULIČKY SE SÝROVOU OMÁČKOU

21. dubna 2011 v 2:13 Kuchařka
Ingredience :

0, 5 kg mletého masa, sůl, pepř, cibule, mletá paprika, 2 lžíce hladké mouky, 2 vejce,
strouhanka

Zálivka :

250 ml smetany 33%, 200 ml mléka, 10 dkg nastrouhané nivy, 10 dkg nastrouhaného eidamu

Postup přípravy :

Mleté maso osolíme, opepříme, přidáme najemno nakrájenou cibuli, trochu mleté papriky, hladkou mouku, vejce a trochu strouhanky. Vše dobře promícháme a ze vzniklé hmoty vytvarujeme kuličky o velikosti 2-3 cm, které vyskládáme do vymazaného pekáče. Takto za občasného podlití pečeme do změknutí.
Po upečení zalijeme zálivkou ze smetany, mléka, sýrů a dáme ještě na chvíli zapéct.


..přísná realita...

18. dubna 2011 v 3:13 Satira/kritika
Primátor Jihlavy Jaroslav Vymazal navštívil Nemocnici Jihlava, kde blahopřál k prvnímu dítěti narozenému v
roce 2011 v Jihlavě. Je jím Kristián Dreveňák, po porodu vážil 2,8 kg a měřil 48 centimetrů. Přejeme mu klidný, spokojený život, mnoho dalších zdravých sourozenců a doživotní sociální dávky.
Matce je 15!!!

Pozor na inženýry...

15. dubna 2011 v 3:13 Vtipy
Kazatel, doktor a inženýr čekají na golfovém hřišti, až uvolní jamku skupina pomalých hráčů:
Inženýr: "Co je to za lidi? Už tady kvůli nim čekáme přinejmenším čtvrt hodiny!"
Doktor: "To nevím, ale nikoho tak nešikovného jsem ještě neviděl!"
Kazatel: "Támhle přichází správce hřiště. Zeptám se ho... Ahoj Georgi, co je to před námi za skupinu? Jsou hrozně pomalí."
George: "Jo tamti? To je parta slepých hasičů. Oslepli loni při hašení naší klubovny, tak je tady necháváme kdykoli zdarma hrát..."

Ticho...

Kazatel: "To je smutné... Večer jim věnuji zvláštní modlitbu."
Doktor: "Dobrý nápad. A já si popovídam s kolegou, jestli by se pro ně nedalo něco udělat."
Inženýr: "A proč, kurva, vlastně nehrajou v noci?"


Potkají sa dvě kámošky Jiřka a Mirka

9. dubna 2011 v 3:11 Vtipy

Piřka má na sobě samé luxusní oblečení. Mirka, ohozená do ázijského textilu se jí závistivě ptá, kde vzala tak drahé oblečéní.
"Ále, to je takový trik na starého: Projdeš kolem něj nahá směrem ke dveřím, on sa ťa zeptá, kam ideš, no a ty řekneš, že na nákup. Když se zeptá,proč jdeš nahá, řekneš mu, že nemáš co na sebe. A on mě dal 50 000."
Mirka si řekla, že to taky vyzkouší. Projde doma nahá kolem svého sedícího muže před televizí a ten sa zeptá:
"Kam jdeš?"
"Nakoupit."
"Nahá?"
"Jo, nemám nic na sebe."
"Tož si umyj řiť, ať neděláš ostudu."

Alkomoudra (4)

6. dubna 2011 v 3:11 Chlast
alkohol4

SOKOL 21.3.-19.4.

3. dubna 2011 v 3:11 Horoskopy
Lidi narozené mezi 21. březnem a 19. dubnem zveme v názvosloví Indiánského horoskopu "Sokoly". Tyto zrozence ovlivňuje ohnivý živel (síla, aktivita, tvoření, vůle, činy), vládne jim pak vítr východní (cílevědomost, intuice, učení). Při charakterizování jednotlivých totemů můžeme vyjít ze znalosti života zvířat Kruhu Země. Není tomu jinak ani v případě znamení Sokola. Sokol je dravec. Bystrý pozorovatel schopný kdykoli a okamžitě vystartovat za svým cílem, kořistí, úlovkem. Myslí, že není třeba plánovat, prostě jen v pravý čas reagovat. Díky spontánnosti, často zbrklosti, někdy startuje vícekrát než uloví. To ho však neodradí od dalších vzletů.
Ve své schopnosti neoblomně věří, vytčené mety považuje za dosažené a pokud jich nedostane nevadí, aspoň se proletěl, viděl něco nového, ověřil si postupy. Úspěch se pak dříve či později určitě dostaví. Zdravý rozum mu občas zatemní temperament, náhlé emocionální vzplanutí - reaguje pak prudce, bez okolků, přímo. Jen aby nenarazil. Při rychlosti jeho letu to může hodně zabolet! To se může projevit i v mezilidských vztazích. "Sokolové" bývají v jednání s jinými lidmi přímí, upřímní, nenávidí přetvářku. Bývají dobrými zaměstnanci - jsou aktivní a svou práci odvedou svědomitě. Pokud si je znepřátelíte, můžete si za to sami.
Narozený v totemu Sokola nesnáší lenochy, prospěcháře a ani nezkoušejte hrát na ně nějakou špinavou hru! Jak jsem napsal výše - emoce mu okamžitě zatemní mysl a už je ve vzduchu a řítí se na vás plnou rychlostí. Ano, nemýlíte se, kořistí jste vy! Občas se mezi těmito jedinci vyskytnou poněkud sobecké, hrubé a bezohledné povahy. Pak je lepší nestát jim v cestě - chodí totiž přímo, bez oklik a vyhýbání. V opačném případě boji neuniknete. To je právě jejich velký (mnohdy bohužel poněkud těžký) úkol: vštípit si dovednost naslouchat jiným, naučit se dialogu. Příměru lovec - kořist můžeme použít i jedná-li se o milostné záležitosti. Samozřejmě, Sokol tu vystupuje v roli lovce. Jde přímo, nemá čas čekat.
Své lásce dokáže doletět i pro "modré z nebe", ale umí se pořádně rozzlobit. A uvidí-li kolem hnízda poletovat nezvaného hosta, opovážlivce, který si dělá zálusk na Sokolova partnera, klidně si ho dá k večeři. Milí Sokolové, buďte hrdí, ale dělejte kompromisy, každý není váš nepřítel.