Život je jako žebřík do kurníku: Krátkej a posranej

Červenec 2011

MM34: KARBANÁTKY Z UZENÉ KRKOVICE

30. července 2011 v 0:31 Kuchařka
ngredience :
500 g mleté uzené syrové krkovice, 2 vejce, 2 lžíce másla, 2 lžíce polohrubé mouky, muškátový květ, nasekaná petrželka, pepř, sůl.
Postup přípravy :
Z másla a mouky vymícháme světlou jíšku, zředíme vývarem a povaříme na hustší kaši. Do vychladlé zamícháme žloutky, ochutíme kořením, vmícháme krkovici a petrželku. Podle potřeby zahustíme strouhankou, osolíme. Tvarujeme karbanátky, namáčíme je v rozšlehaných bílcích a klademe na prkénko posypané strouhankou, obalíme ve strouhance.

Rychle na gyndu

25. července 2011 v 0:30 Ptákoviny
Byla jsem objednaná ke gynekologovi na prohlídku. Nečekaně sestřička volala, jestli bych mohla přijít dříve, už v 9.30 hodin. Cesta trvá asi 35 minut, takže mi už zbývalo velmi málo času. Rychle jsem vběhla do koupelny, strhla ze sebe pyžamo, namočila ručník co ležel vedle umyvadla a v rychlosti jsem se tam dole umyla, abych byla prezentovatelná. Ručník jsem hodila do špinavého prádla. Bleskově jsem na sebe něco hodila a utíkala k autu. Sotva jsem dosedla v čekárně, už mě volali dovnitř. Vyhupla jsem na stůl, obličej obrácený na druhou stranu místnosti a dělala jsem, že jsem někde jinde. Proto mě překvapilo, když gynekolog prohlásil:
"Á, dneska jsme si dali na sobě extra záležet!"
Trochu jsem nechápala a tak jsem mlčela. Zbytek proběhl normálně.
Když přišla moje malá dcerka ze školy, tak šla do koupelny a ptá se:
"Mami, kde je ten ručník, co tady ležel ráno?".
Odpověděla jsem, že ve špinavém prádle a ať si vezme ze šuplíku jiný. A ona na to:
"Ale mami, já potřebuju ten, co tu byl dneska ráno, já jsem si do něj chovala všechny moje třpytky!!!"

Pravý význam mužské mluvy 1

22. července 2011 v 0:31 Slovníky važně a nevážně

Věta: Nemůžu to najít.
Význam: Nespadlo mi to samo do dlaní, takže jsem naprosto bezradný.

Věta: To je ženská práce.
Význam: Je to těžké, špinavé a nevděčné.

Věta: Vezmeš si mě?
Význam: Oba moji spolubydlící se odstěhovali a já nemám kdo by mi pral.

Věta: Přinesl jsem ti dárek.
Význam: Na benzínce dávali u pokladny zdarma škrabku na okna.


MM33: SEGEDÍNSKÉ KARBANÁTKY S BRAMBORY

15. července 2011 v 0:29 Kuchařka

Ingredience :
450 g mletého hovězího masa, 75 g anglické slaniny, 100 g šalotky, 250 g kysaného zelí, petrželku, 75 g strouhanky, vejce, 2 lžíce papriky, sůl, pepř, 3 červené papriky, 500 g menších brambor, 10 lžic oleje, 30 g másla, 1/2 lžičky kmínu, citrón. kůru.
Postup přípravy :
Slaninu nakrájíme na kostičky a rozškvaříme. Drobně pokrájenou šalotku osmahneme na slanině. Zelí dáme okapat, vymačkáme a nahrubo pokrájíme. Maso prohněteme se strouhankou, polovinou sekané petrželky, slaninovou směsí, zelím, vejcem, lžící papriky, pepřem a solí. Vytvarujeme osm karbanátků. Papriky rozčtvrtíme, očistíme a grilujeme
8 min., pak je oloupeme a nakrájíme na kosočtverečky (velké 1,5 cm). Brambory oloupeme, nakrájíme na plátky a 8 min. opékáme na 6 lžících oleje. Vmícháme kousky paprik, sekanou petrželku a kmín a podle chuti osolíme. Karbanátky smažíme po každé straně pět minut na zbytku oleje. Pak do něj přidáme máslo a lžíci papriky.
Karbanátky před podáním posypeme citrónovou kůrou.

Indiáský DATEL 21.6-21.7.

13. července 2011 v 0:34 Horoskopy
DATEL
Lidi narozené mezi 21. červnem a 21. červencem zveme v názvosloví Indiánského horoskopu "Datly". Tyto zrozence ovlivňuje vodní živel (cit, emoce, empatie, duševno), vládne jim pak vítr jižní (cítění, vnímání, empatie). Indiáni spatřovali v lidech zrozených v totemu Datla léčitele a mocné uzdravovatele. Byli přesvědčeni, že stejně, jako datel zbavuje strom nemoci zevnitř a zabíjí škůdce, kteří jsou zavrtaní hluboko v kmeni, mohou tito jedinci pomoci svému bližnímu taktéž "zevnitř". Tradovalo se o nich, že příčiny neduhů objeví díky citu, empatii a umění naslouchat. Byli to lékaři duše.
Stromy totiž indiáni chápali jako důležitý projev života a jako nedílnou součást Velké Matky - Země. Každý strom měl duši a tak ten, kdo dokázal uzdravit strom, musel být obdařen obrovskou mocí. Datlové velice dbají na vztahy s druhými lidmi. Často by se rozdali, jen aby bylo vše v pořádku a všechno klapalo. Dojde-li ke konfliktu, nesou to velmi těžce, ale znovu se vrhnou do práce a usmiřují. Jsou to často plaší, možná ostýchaví lidé, nezřídka se stává, že si kvůli své citlivé povaze staví bariéry před okolním světem právě, aby se ochránili před hrubými útoky. Citlivost neznamená slabost.
Nejsou to slabochové, jsou to silné osobnosti, jen tak si je neochočíte. Jdou si tiše za svým. Dobré vycházení s nimi může pokazit jejich častá náladovost, zapříčiněná zvýšenou vnímavostí. Pro druhé zapomínají na sebe. Rádi se cítí potřební, s neobyčejnou trpělivostí a sebezapřením se snaží pomáhat druhým. Bývají rovněž výbornými přáteli. Za projevenou náklonnost se dokáží odměňovat.
Mít Datla za příbuzného a sdílet s ním teplo domova je nesmírným štěstím. Je jejich prioritou zajistit harmonii, klid a zahrnout své blízké péčí. Tato starostlivost však může přerůst v přehnané opatrování - zejména takoví rodiče mají tendenci svým potomkům poněkud svazovat křídla a co nejdéle oddalovat jejich výlet z hnízda a osamostatnění.
Datel-potomek se snaží co nejdéle vyhřívat u rodinného krbu, rodiče by mu pak do samostatného života měli trochu pomoct. Může to být těžké, ale určitě se to vyplatí. Většinou pak dlouho nemešká a už pracuje na hnízdě vlastním, kde zanedlouho švitoří malá Datlí miminka.Alkomoudra (7)

10. července 2011 v 0:29 Chlast
alkohol

Impala

6. července 2011 v 10:32 | Petr Seth |  Galerie

Synonyma mužů pro slovo masturbovat

4. července 2011 v 10:28 Ptákoviny
Rozzuřit kobru, nechat červa odplivnout, zatřást jednookým chřestýšem

Ve společnosti oblíbené výrazy:
vzít Kojaka na procházku, mít rande s paní dlaňovou a jejími pěti dcerami, nechat kyklopa zápasit s pětihlavou příšerou

Vhospodě oblíbené výrazy:
udělat holocaust na koberci, vzít klobásu za rukojmího

Milovníci scifi a Hvězdných válek:
narůstající teplota primárního kanónu zapříčinila vyvrhnutí dávky plazmy-

Jazykový koutek pro EU:
self sex, play with myself, Pamela Handerson, move the joystick, sich pass machen

Ne zrovna jemné výrazy:
oplodnit vzduch, sexuální samoobsluha, podat si pomocnou ruku, testovat vrhač jogurtu.