Život je jako žebřík do kurníku: Krátkej a posranej

Březen 2012
MM42: DIVOKÁ SEKANÁ

24. března 2012 v 1:35 Kuchařka
Ingredience :
500 g mletého masa, 250 g uzeného bůčku, 3 lžíce kořenové zeleniny, 2 lžičky divokého koření, sůl, 2 rohlíky, šálek mléka, 1 cibule, 3 stroužky česneku, 2 vejce, strouhaná kůra z půlky citrónu, čerstvá nebo sušená petrželová nať, strouhanka, sádlo.
Postup přípravy :
Uzený bůček nakrájíme na kostičky, osmahneme na něm kořenovou zeleninu, cibuli a necháme ochladit. Mleté maso rozmícháme s kořením, houskami rozmočenými v mléce, nastrouhaným česnekem, přidáme vejce, citrónovou kůru, petrželku a bůček s kořenovou zeleninou a cibulí. Podle chuti přisolíme. Vše důkladně promícháme, zahustíme strouhankou, utvoříme dvě šišky, osmahneme je na sádle a asi hodinu pečeme v rozehřáté troubě.
Jako přílohu můžeme použít tmavý chléb nebo vařené brambory.

vlkodlak

21. března 2012 v 0:34 | Petr Seth |  Galerie

KONEČNĚ UPŘÍMNÝ HOROSKOP !!!

20. března 2012 v 12:43 Horoskopy
Vodnář
jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb , protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbej ksicht nemůžou ani vystát.

DŮCHOD

18. března 2012 v 2:33 Satira/kritika
Spořit na důchod není řešení. Po masové mediální masáži o důchodové reformě, jsem i já podlehl panice a začal přemýšlet co udělat, aby člověk v důchodu důstojně dožil. Rady odborníků o výši měsíční úložky do penzijního fondu nedodržím, protože v mém věku bych si měl ukládat 4500 Kč, raději však více. Na to prostě nemám a i kdybych měl, nejsem ochoten nést riziko velmi pravděpodobného vytunelování.
Řešení důchodu ve čtyřech krocích.
Při znalosti poměrů v tomto státě jsem se rozhodl pro řešení, které se jeví jako nejvýhodnější:
1. Nespořit na důchod ani korunu, vše prohýřit.
2. .Až se bude blížit důchodový věk, spáchat nějakou velkou loupež. Tak velkou, aby za ní následoval nepodmíněný trest. Podmínečný trest by zcela překazil moje plány na spokojenou a finančně zajištěnou penzi!
3. Peníze z této loupeže utrácet a užívat si, dokud mě nechytí.
4. Až spadne klec, budu dělat vše pro to, abych dostal co nejdelší trest. Vzhledem k průměrného věku dožití je 11 let optimální.
Pokud vše proběhne podle plánu, mám vyhráno!
1. Svůj byt pronajmu, bude prázdný, tak ať něco vydělá!
2. Nebudu se muset o nic starat a nic platit.
3. Pracovat nebudu. Venku bych musel, abych přežil.
4. Strava, oblečení. O vše budu mít postaráno, žádné poplatky za televizi a podobně.
5. Důchod ze státního pilíře bude sice malý, ale můj účet jím nepohrdne.
6. Abych se nenudil, můžu využít posilovny, hrát karty a různé hry, číst noviny, knihy z bohatě zásobené vězeňské knihovny. To bych si na svobodě nemohl dovolit.
7. Budu chodit každý den na hodinovou procházku.
8. Poprvé v životě nebudu muset šetřit vodou.
9. Návštěvy v pohodě, frekvence bude zhruba stejná jako v domově důchodců, kde bych stejně skončil.
Jediné co nevím, jestli v případě mého úmrtí ve vězení zaplatí pohřeb stát. Ale to už mě trápit nebude. Neberte tento článek jako návod na vyřešení vašich problémů s důchodem. Pamatujte, že realizace tohoto plánu bude úspěšná pouze tehdy, když se nás pro toto řešení rozhodne co nejméně.

erotoman vs. Kulturista

15. března 2012 v 12:32 Bajky
Hádá se kulturista s erotomanem, kdo má větší výdrž. A tak se spolu vsadí. Kulturista bude nosit do druhého patra ženy a erotoman je bude uspokojovat. Kdo vydrží déle, vyhrává. Večer začne kulturista nosit a erotoman každou uspokojuje. Tak to jde celou noc. Ráno "hotovej" kulturista se slovy "já už nemůžu" a odpadne...
a jaké ponaučení z bajky plyne?
"JE LEPŠÍ MÍT STYKY, NEŽ DONÁŠET"