Život je jako žebřík do kurníku: Krátkej a posranej

Duben 2012

čarodějnice

30. dubna 2012 v 0:47 | Petr Seth |  Galerie


Pravý význam mužské mluvy 5

26. dubna 2012 v 2:45 Slovníky važně a nevážně

Věta: Myslel jsem na tebe a přinesl jsem ti růži.
Význam: Ta holka, co je prodávala, byla fakt sexy a neměla podprdu.

Věta: Je to jedna z těch nepříčetných feministek.
Význam: Nechtěla mi uvařit kafe.

Věta: Poslouchám tě.
Význam: Nemám ani mlhavou představu o tom, co říkáš, ale doufám, že předstírám dobře, jak ti rozumím, protože jinak bys na mne řvala příští tři dny.

Věta: Fakt v těchto šatech vypadáš báječně.
Význam: Nezkoušej si žádné další šaty a hlavně už pojď.

Autorem následujícího textu je Vašek Sádlo, majitel firmy Savex Ltd.

23. dubna 2012 v 2:44 Satira/kritika
V pondělí na mě zvonila sousedka a prosila mě abych zavolal Petrovi  ( její syn) záchranku že je mu strašně špatně. Hned jsem točil 155. Ozvala se mi operátorka a chtěla paní k telefonu, aby zjistila, o co  vlastně jde. Potom nám řekla, že jezdí jenom k bezvědomí, nebo k nehodám a dala nám číslo na ošetřujícího lékaře.  Lékaře nebylo možno sehnat, neb má dovolenou, a lékař , který ho  zastupuje, je vylepen na dveřích ordinace i kontakty ( jsem se dozvěděl  dnes ). Bohužel jsem byl nepojízdný a volal jsem i na magistrát Plzně, kde mi taky nedokázali poradit, co se má v takovém případě udělat.  Včera Petr zemřel a až potom přijela záchranka. Po smrti Petra jsem znovu volal na 155 a poděkoval jim za jejich skvělou spolupráci, že  kamarád nám díky jejich nezájmu zemřel. Arogantně mi operátorka  řekla: " Co si to dovolujete - nás tohle ale vůbec nezajímá "a položila telefon. Je mi z toho děsně těžko. Stát se VYSRAL na občana v té  nejhrůznější podobě, jak to jenom jde.  Včera jsem byl podat Trestní oznámení na PČR pro neposkytnutí sanitky  operátorkou na 155 v ohrožení života.

MM43:VÁLEČKY PLNĚNÉ SÝREM Z MLETÉHO MASA

20. dubna 2012 v 0:42
Ingredience :
400 g mletého masa, 1 cibule, 1 vejce, asi 100 g tvrdého sýra, 1 - 2 PL strouhanky, 1 stroužek česneku, mletý kmín, pažitka, sůl.
Postup přípravy :
Mleté maso dobře promícháme s drobně pokrájenou cibulí, vejcem a strouhankou.
Dochutíme prolisovaným česnekem, kmínem, nasekanou pažitkou a osolíme. Z hmoty vytvarujeme středně velké placičky, do jejich středu vložíme hranolek tvrdého sýra, zabalíme do tvaru válečku a vložíme do rozehřátého tuku. Po všech stranách zvolna opékáme.
Část mletého masa můžeme nahradit předem namočeným sójovým granulátem. Doporučená příloha: vařené brambory, zeleninová obloha.

ČTI A DOBŘE SI ZAPAMATUJ !

17. dubna 2012 v 0:42 Satira/kritika
ČT 1 včera odpoledne po 16.30 hodině, pořad AZ kvíz. Soutěžní otázka: Jakým slovem označujeme vysávání finančních prostředků z podniků, institucí a bank? Soutěžící neví.
Správná odpověď zní: Tunelování.

3 chlapi

14. dubna 2012 v 2:41 Vtipy

Mluví mi z duše

11. dubna 2012 v 0:41 Satira/kritika
U kasy v supermarketu si bere jedna stará žena igelitovou tašku na uložení # nákupu. Pokladní jí vyčítá, že nepoužívá "ekologické" nákupní tašky:
"Vaše generace nezná ekologické hnutí. My mladí lidé budeme muset platit za starší generaci, která plýtvá prostředky!"
Stará žena se omluví pokladní a dodává:
"Je mi líto, my jsme neměli environmentální hnutí v naší době".
Když již odcházela z obchodu, pokladní jí povídá:
"Lidé jako vy zničili všechny přírodní zdroje. Na náš účet půjdou náklady na jejich obnovu. Vaše generace neudělala vůbec nic na ochranu životního prostředí !"
Stará dáma odpovídá:
"Za mých časů jsme vraceli láhve od mléka a od piva do obchodu, obchod je poslal zpátky do továrny, tam je umyli, sterilizovali a znovu naplnili - jedna láhev se tak použila několikrát. V té době byly láhve opravdu recyklovány, ale neznali jsme environmentální hnutí. Za mých časů
jsme chodili pěšky po schodech nahoru. Nebyly žádné pohyblivé schody ve všech obchodech či kancelářích. Šli jsme pěšky do obchodu za rohem a nebrali jsme si auto, kdykoli jsme se chtěli dostat někam o dvě ulice z domu. Ale ano, neznali jsme environmentální hnutí.
V té době jsme prali plínky, jednorázové papírové plínky jsme neznali. Vyprané prádlo jsme sušili na šňůře a nepoužívali jsme elektrickou sušičku, která spotřebuje 3000 wattů za hodinu. Na usušení prádla jsme použili větrnou a solární energii. V té době jsme systematicky recyklovali oblečení z bratra nebo sestry dalšímu sourozenci. Je to pravda, neznali jsme environmentální hnutí.
V té době byla v domě jedna televize nebo rádio, ne jako teď, kdy je televizor a rádio v každé místnosti. A televize měla malou obrazovku ve velikosti krabice na pizzu, ne obrazovku o velikosti státu Texas. V kuchyni každý připravoval potraviny ručně - neměli jsme všechny možné speciální elektrické přístroje na přípravu bez námahy, které spotřebují velké množství elektřiny. Když bylo potřeba zabalit křehké předměty aby mohly být poslány poštou, použili jsme jako výplň
noviny nebo vatu a balili jsme do krabic, které už dříve sloužily - nepoužívali jsme žádné bubliny z polystyrénu nebo plastu. V té době jsme na sekání trávníku používali ruční energii - neměli jsme žádné elektrické nebo benzínové sekačky. Pracovali jsme fyzicky a nebylo proto potřeba
chodit do posilovny na běžící pásy, které běží na elektřinu. Ale máte pravdu, my jsme tenkrát nevěděli nic o environmentálním hnuti.
Když jsme tenkrát měli žízeň, pili jsme vodu z fontány - nepoužívali jsme plastové kelímky nebo
plastové láhve, které se zahazují po jednom použití. Měli jsme plnicí pera a plnili jsme je z kalamáře místo nákupu vždy nového pera. Při holení jsme vždy měnili jen žiletky místo vyhazování jednorázové žiletky po každém holení. Ale ano, neznali jsme environmentální hnutí. V té době jezdili lidé autobusem a vlakem a děti do školy na kole, místo používání rodinného auta, kde má matka službu jako taxi 24 hodin. V té době děti měly stejné aktovky na několik let, pastelky, gumy, ořezávátka a další příslušenství se používalo tak dlouho, jak to bylo jen možné a ne nové tužky a gumy s novým sloganem každý rok. Ale ano, neznali jsme environmentální hnutí.
Měli jsme doma jednu elektrickou zásuvku na místnost - ne vícepásmovou, která je teď potřebná na široký sortiment elektrického příslušenství, které dnešní mládež potřebuje.
Tak už mě přestaň srát s tím vaším zeleným hnutím!!!


Blesky

5. dubna 2012 v 2:40 Obrázky

Zloději

2. dubna 2012 v 2:39 Vtipy