Život je jako žebřík do kurníku: Krátkej a posranej

Prosinec 2012


Operator vs. zákazník

30. prosince 2012 v 3:17 Vtipy
Zákazník: Chci okamžitě mluvit s nejvyšším vedením!! To vedení, to je Praha?
Operátor: Obávám se, že Madrid.

Operátor: Co se týká toho připojení, vy jste už ve vlastnostech?
Zákazník: Co se týká toho připojení, tak jsem už tejden v řiti!

Operátor: Kam je zapojený ten kabel?
Zákazník: Jak to myslíte?
Operátor: Když půjdete po tom kabelu, kam dojdete?
Zákazník: Asi k vám na ústřednu do Brna.

Operátor: Vy jste přímo zřizovatel té linky?
Zákazník (cca 80let): Jak to myslíte?
Operátor: Na koho je ta linka psaná.
Zákazník: Jako kdo tu je?
Operátor: Hmm, dejme tomu.
Zákazník: Já a můj pes.
Operátor: Ale já bych potřeboval jméno.
Zákazník: Ťapina.


MM 55: VEPŘOVÉ RAGÚ Z MLETÉHO MASA

27. prosince 2012 v 3:16 Kuchařka
Ingredience :
500 g mletého plecka, 1 mrkev, 1 petržel, kousek celeru, 1 malá konzerva hrášku,
2 citrony, sůl, pepř, hladká mouka, 2 lžíce posekané petrželky, mléko nebo smetana, 1 vejce,
1 žloutek, 1 cibule, worcesterská omáčka, 100 ml bílého vína, olej na smažení, sůl
Postup přípravy :
Do mletého masa dáme sůl, 1 celé vejce, asi 200 ml mléka, pepř popřípadě ještě jiné koření podle chuti, petrželku a hladkou mouku podle potřeby. Promícháme a necháme chvilku
v ledničce odpočinout. Pak děláme malé kuličky a smažíme na oleji dozlatova.
Na pánev dáme rozpustit asi 2 lžíce másla, na něj dáme nakrájenou mrkev, petržel , cibuli, celer necháme orestovat, až je zelenina měkká. Přidáme šťávu z jednoho citronu
a zamícháme. Do toho dáme 1 lžíci hladké mouky, zalijeme mlékem nebo smetanou,
ve kterém jsme rozšlehali žloutek, přidáme asi 6 slabých plátků citronu, kůru z jednoho citronu, víno a necháme chvilku povařit. Posolíme a kdo chce dochutí si worcester.omáčkou. Podávám s rýží.


Vánoce

24. prosince 2012 v 0:23 Satira/kritika

MM 54:MLETÉ NASTAVOVANÉ ŘÍZKY

21. prosince 2012 v 0:15 Kuchařka
MLETÉ NASTAVOVANÉ ŘÍZKY

Ingredience:
450 g mletého vepřového masa, 250 g strouhaného sýra Eidam, 3 bílky, 3 lžíce mléka,
3 lžíce hladké mouky, pepř, sůl.
Postup přípravy :
Maso promícháme s bílky, sýrem, přidáme mléko, mouku, pepř
a sůl. Podle potřeby zahustíme strouhankou. Tvarujeme asi 1 cm vysoké větší placky (jako řízky), obalujeme jako řízek a usmažíme.


O havlovi

18. prosince 2012 v 0:36 | Michal Malý |  Satira/kritika
Blbnou všichni, včera v 18,00 zhasl Kaufland světla a vyhlásil pro lidi a pokladny minutu ticha, která ale trvala 3 minuty. zase nám media vymývají mozky a nedá mi, abych se neozval!
zdroj www.idnes.cz
Media jsou plna úmrtí Václava Havla, označují jej za největšího Čecha 20. století. Zdůrazňují zásluhy Václava Havla, ale nějak je opomenula konkretně specifikovat. Každá smrt je neodvratná a je zármutkem pro blízké. Zcela upřímně, je mi líto smrti Václava Havla stejně upřímně,jako když hlasatelka místního rozhlasu v naší obci rozezní přes ampliony umíráček a oznámí smrt souseda. Nechtěl jsem se k tomuto citlivému tematu vyjadřovat, ale poslední článek na idnes.cz mne doslova nakopl, že jsem své rozhodnutí změnil. Chce mi snad někdo namluvit, že je to dílko komunistické mládeže? Proč media překrucují fakta o oblibě V. Havla v naší společnosti a tvrdí, že 90% tohoto národa truchlí, když je to 90 % národa jedno? Proč media vytahují z klobouku nesmyslné prezidentské kandidáty typu panů Švejnara nebo Okamury? Byl jsem voličem Václava Havla a měl jsem k jeho práci blíže než veřejnost. Ctím přísloví, že o zemřelých jen dobré, ale stávající mediální hysterie, která dělá z V. Havla modlu a otce "sametové revoluce" je doslova nechutná. Studenti a demonstranti z Národní mají zásluhu a nikoli V. Havel, kterého neexistující "revoluce" za cenu ekonomických dohod vynesla na politický vrchol.
Václav Havel nebyl otcem sametové revoluce, protože sametová revoluce, ta nikdy neexistovala. Šlo pouze o poklidné předání politické moci komunistů za dohodu, že jim zůstane moc ekonomická. O tomto faktu svědčí i to, komu nakonec připadly klíčové firmy, komu banky, kdo co vytuneloval, kdo získal klíčové státní inestání zakázky, kdo byl omilostněn, proti komu se nenašly důkazy. Zapoměli jsme snad na první volbu V. Havla prezidentem aklamací, zorganizovanou
JUDr. Čalfou, který se stal od té doby prakticky rodinným přítelem V. Havla?
Zapoměli jsme na odpor V. Havla vůči zákonu o StB, o zrušení KSČ a zmrazení jejího majetku?
Zapoměli jsem na plošné amnestie V. Havla a to i "kamarádkám", které podle pravomocného rozhodnutí soudu páchaly restituční podvody?
Není snad pravdou, že V.Havel prohlásil že nic restituovat nechce a nakonec restituoval co se dalo a pak prodal Lucernu tomu, komu ji prodal?
Není pravdou, že prohlásil, že bude prezidentem pouze do prvních svobodných voleb a pak jím byl 4 x a to i za cenu zadržení pana Sládka?
Není snad pravdou, že k V. Havlovi měla velmi blízko ODA, odpovědná za Fond národního majetku a lze snad ignorovat fakta, jak tento fond včetně zmizení stovek miliard dopadl?
K tomu zda a jak se stýkal s D. Veškrnovou v době, kdy paníOlga umírala se nebudu vyjadřovat, rovněž tak ke knize o jejich manželství či alkoholických úletech. Jen je mi divné, že tato tvrzení rodina V. Havla nikdy úspěšně nezažalovala.
Není snad pravdou, že V. Havel byl proti zákonu o StB, proti zrušení KSČ a zmrazení jejího majetku (proč asi?), že dával milosti i pravomocně odsouzeným kamarádkám za restituční podvody, že podporoval humanitární bombardování bývalé Jugoslávie, podporoval války v Iráku a Afghánistánu.
Není snad pravdou, že vyhlásil hromadnou amnestii v roce 1991, kdy z 31.000 osob ve výkonu trestu byly propuštěny dvě třetiny odsouzených, kteří defacto obratem začali dopouštět další trestné činnosti?
Václava Havla vynesly na vrchol události, které jsou mylně považovány za revoluci a stejně tak je V. Havel mylně považován za člověka, který má na těchto událostech (vyjma dohod o předání moci)zásluhy.
Když jsem na tato fakta ve svém vystoupení z balkónu Melantrichu v létě 1992 upozorňoval, rval mne pan Landovský s
alkoholovým odérem od mikrofonů a paní Moučková za mými zády křičela, ať je vypnou. Paní Kubišová se zase ptala M. Kocába, co to mezi ně přivedl za hyenu. Ale tohle se přece dělalo do listopadu 1989, jen si aktéři zřejmě nezvykli na novou dobu. Ostatně, jak je možné že mi tehdy "Václavák" pod Melantrichem za tu kritiku V Havla tleskal a nevypískal
mne, pokud bych neměl pravdu?
Je mi líto že Václav Havel zemřel. Jen se musím ozvat proti tomu, jak jsou překrucována fakta a to včetně transparentního veřejného mínění nejen ventilovaného blogy. Rodině V. Havla vyjadřuji upřímnou soustrast. Zároveň ale musím konstatovat, že nejsem člověk, kterému by media pod heslem "mámo říkali to v televizi, tak je to pravda!" vymyla
mozek a myslím že nejsem sám. To, jakým byl Václav Havel člověkem a prezidentem, to, do jaké míry se držel svého hesla o pravdě a lásce nám ukáže po letech až budoucnost a historici, ne dnešní mediální hysterie.
P.S.: prosím ty, kdo mají stejný názor, aby odkaz na tento článek předali svým přátelům, neb žiji stále ve vizi, že ne pravda a láska vítězí, že máme právo na svobodu projevu.


Průkaz

16. prosince 2012 v 0:14 Vtipy

Zeť

14. prosince 2012 v 0:13 Vtipy
Matka jde kolem ložnice své dcery a uslyší divný bzučivý zvuk vycházející právě z této ložnice.
Otevře dveře a zjistí, že dcera právě používá vibrátor.
Otřesena se zeptá: "Dítě, co to probůh děláš?"
"Mami, je mi třicet pět, nejsem vdaná a tato věc mi celkem slušně nahradí manžela. Odejdi, prosím, pryč a nechej mě být."
Příští den uslyší dívčin otec nějaké bzučení, které vychází z dceřiny ložnice,ve které, když do ní vstoupí, najde dceru, jak vášnivě používá svůj vibrátor.
...
Na jeho dotaz, co to dělá, dcera odpoví:
"Tati, je mi třicet pět, nejsem vdaná a tato věc mi celkem slušně nahradí manžela. Odejdi, prosím, pryč a nechej mě být."
O pár dní později: Matka se vrací z nákupů, položí nákup na pult v kuchyni a uslyší bzučivý zvuk, který tentokrát vychází z obýváku.
Vejde do něj a najde tam manžela, jak sedí na gauči, zírá na televizi, vibrátor je na gauči vedle něho a bzučí jako šílený.
Manželka se zeptá: "Co to tady ksakru vyvádíš?"
Manžel klidně odpoví: "Co by, dívám se se zeťákem na fotbal."

MM 53: FRANCOUZSKÉ MASOVÉ KULIČKY

11. prosince 2012 v 0:12 Kuchařka
Ingredience :
300 g mletého masa, 150 g čerstvých hub, olej, 1 cibule, 1 vejce, mletý pepř, sůl, tuk na smažení, pikantní zelenina.

Postup přípravy :
Mleté maso promícháme s houbami podušenými na oleji a cibuli. Přidáme vejce, okořeníme mletým pepřem, osolíme. Ze směsi formujeme malé kuličky, smažíme je v rozpáleném tuku. Před podáváním je 15 minut podusíme s pikantní zeleninou.


MM52: DALAMATSKÉ ČUFTY II.

10. prosince 2012 v 0:13 Kuchařka
Ingredience :
400 g mletého hovězího a vepřového masa, 1 houska, 1 vejce, 100 ml mléka, 30 g másla, 20 g hladké mouky, 1 cibule, 200 g sterilovaného leča, 2 lžíce sterilovaného hrášku, 1 sladkokyselá okurka, 1 lžíce kečupu, 2 lžíce smetany, sladká paprika, citrónová šťáva, špetka cukru, olej, sůl
Postup přípravy :
Housku nakrájíme na plátky zvlhčíme mlékem, dobře rozmělníme a vmícháme do mletého masa. Přidáme vejce, polovinu mouky, pepř, papriku a sůl. Z těsta utvoříme osm válečků, které opečeme ze všech stran na oleji a vyjmeme. Olej slijeme a na másle zpěníme nadrobno nakrájenou cibulku, kterou zaprášíme moukou a osmažíme. Zalijeme horkou vodou a smetanou a povaříme. Po chvíli přidáme lečo, okapaný hrášek, drobně krájenou okurku
i kečup. Krátce povaříme, omáčku přisladíme, ochutíme citrónovou šťávou a vložíme maso. Vše společně prohřejeme, ale už nevaříme.


Váš horoskop na zítřejší den

5. prosince 2012 v 3:10 Horoskopy
Váš horoskop na zítřejší den
Zítra Vás budou všichni jenom chválit, budou Vás na rukou nosit a zahrnovat květinami.Jóóó,
pohřeb už je takovej..

Proč nemůže být mužský úd v brigádě socialistické práce? .

2. prosince 2012 v 0:45 Hádanky
Proč nemůže být mužský úd v brigádě socialistické práce? . .

Protože:

- má občas tvrdou hlavu
-do práce se musí strkat
- vstává, kdy se mu zachce
- když se má vzdělávat, lehne si na pytel
- plivá po zaměstnavateli
- nevydrží pracovat 8 hodin
- rád chodí na melouchy
- nedodržuje bezpečnostni předpisy
- rád pracuje bez ochranných prostředků
- neplní normu a k vyššímu výkonu se vypíná jen na cizím pracovišti